Вироби з бляхи

Сучасна покрівля – досить досконала і складна конструкція , яка захищає будівлю від атмосферних впливів. Багато в чому матеріал, застосований для даху, визначає архітектурний вигляд будинку. Грамотно спроектований і побудований дах складається з багатьох частин, важливою складовою є добірні елементи покрівлі.

Ми пропонуємо повний набір елементів і планок, необхідних для монтажу і надання покрівлі привабливого зовнішнього вигляду. Стандартні добірні елементи до даху, паркану та фасаду представлені в каталозі продукції,  також можливе виготовлення планок за індивідуальними розмірами.

Вироби з бляхи

аксесуари для даху аксесуари для даху аксесуари для даху
аксесуари для даху аксесуари для даху аксесуари для даху

У нас ви можете придбати: планки для даху, аксесуари для даху, комплектуючі для даху, добірні елементи, вітрозахист верхній, вітрозахист нижній, вітрозахист фігурний, вітрова, планка зашивки, захист карнізу, коньок фігурний, коньок прямий, коньок прямокутний, напівконьок, жолоб, жолоб Єндова, накладку жолоба декоративну, пристінний захист, планка примикання, снігозатримувач, снігозатримувач підкова, прижимна планка, стартова планка, кут зовнішній, кут внутрішній, кут декоративний, відлив віконний, відкос віконний, відкос дверний, козирьок на паркан, парапет з бляхи, фасад з профнастилу та інші аксесуари.