Саморізи

        Зведення покрівлі, незалежно від її площі і архітектурних особливостей, — це завдання підвищеної складності. Якісно впоратися з ним не так просто, і це під силу лише висококваліфікованим фахівцям. Однак варто розуміти, що якість покрівельних робіт залежить не тільки від рівня професіоналізму відповідальних за роботу фахівців. Величезної уваги заслуговують такі складові покрівлі, як матеріали і елементи кріплення. Саме від них залежить підсумкова якість покрівельних робіт, а отже, надійність, довговічність, міцність і естетична привабливість даху будинку. Хотілося б приділити особливу увагу кріпленню профнастилу і металевої черепиці , а саме- саморізам.

саморізи для металочерепиці і профнастилу

        Для кріплення профнастилу і металочерепиці використовують саморізи з шестигранною головкою, наконечником з свердлом і металевою шайбою з прокладкою EPDM. Така шайба щільно притискає покрівельний матеріал до конструкції, і запобігає потраплянню вологи в місцях кріплення. Шайба з прокладкою EPDM за рахунок високого вмісту каучуку не піддається впливу перепаду температур (на відміну від звичайної гуми), тому мінімальний термін служби саморізів становить не менше 25 років. Покрівельні саморізи застосовують для кріплення покрівельних і фасадних металевих листів до дерев’яних елементів конструкції.

Увага! У дешевих саморізах, прокладки, виконані з гуми низької якості, яка втрачає свої властивості та розтріскується під впливом перепадів температур протягом декількох сезонних циклів, що може призвести до протікання в місцях кріплень.

Проаналізувавши пропозиції європейських постачальників, ми вибрали трьох основних – Gunnebo Industries, Wkret-met, Info-Global (Польща), які повністю відповідають критеріям оцінки по якості продукції і цінової політики. Ми пропонуємо широкий асортимент помальованих по таблиці RAL та оцинкованих саморізів для профнастилу і металочерепиці гуртом і в роздріб.