Саморізи

Зведення покрівлі, незалежно від її площі і архітектурних особливостей, — це завдання підвищеної складності. Якісно впоратися з ним не так просто, і це під силу лише висококваліфікованим фахівцям. Однак варто розуміти, що якість покрівельних робіт залежить не тільки від рівня професіоналізму відповідальних за роботу фахівців. Величезної уваги заслуговують такі складові покрівлі, як матеріали і елементи кріплення. Саме від них залежить підсумкова якість покрівельних робіт, а отже, надійність, довговічність, міцність і естетична привабливість даху будинку. Хотілося б приділити особливу увагу кріпленню профнастилу і металевої черепиці , а саме- саморізам.

саморізи для металочерепиці і профнастилу

Для кріплення профнастилу і металочерепиці використовують саморізи з шестигранною головкою, наконечником з свердлом і металевою шайбою з прокладкою EPDM. Шайба з прокладкою EPDM щільно притискає покрівельний матеріал до конструкції, і запобігає потраплянню вологи в місцях кріплення. Шайба з прокладкою EPDM за рахунок високого вмісту каучуку не піддається впливу перепаду температур (на відміну від звичайної гуми), мінімальний термін служби – не менше 25 років. Покрівельні саморізи використовуються для кріплення покрівельних і фасадних металевих листів до дерев’яних елементів конструкції.

Увага! У дешевих саморізах, прокладки, виконані з гуми низької якості, яка втрачає свої властивості та розтріскується під впливом перепадів температур протягом декількох сезонних циклів, що може призвести до протікання в місцях кріплень.

Проаналізувавши пропозиції європейських постачальників, ми вибрали трьох основних – Gunnebo Industries, WKRET-met, Info-Global (Польща), які повністю відповідають критеріям оцінки по якості продукції і цінової політики. Ми пропонуємо широкий асортимент помальованих по таблиці RAL та оцинкованих саморізів для профнастилу і металочерепиці гуртом і в роздріб.